Διαβάστε το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντομπάσκετ της Ισπανίας, με τον OTE TV και τον ΑΝΤ1, να είναι τα κανάλια που θα καλύψουν με απευθείας συνδέσεις τη διοργάνωση. Η Εθνική ομάδα μπάσκετ θα κάνει πρεμιέρα στις 30 Αυγούστου, στις 21:00 ώρα Ελλάδας με αντίπαλο τη Σενεγάλη….
Για τα ματς της φάσης των «16», το πρόγραμμα θα ανακοινωθεί στις 05 Σεπτεμβρίου, οπότε και θα γίνουν γνωστά τα ζευγάρια του επόμενου γύρου. Ο ΑΝΤ1 θα μεταδώσει συνολικά 21 αγώνες: τους αγώνες της πρώτης φάσης, 4 ματς στη φάση των 16, 2 ματς στα προημιτελικά, 1 στα ημιτελικά, καθώς και ο μικρός και μεγάλος τελικό. Από τη φάση των 16 και μετά, οι μεταδόσεις θα περιλαμβάνουν και όλους τους αγώνες της ομάδας των ΗΠΑ.
13.30 (OTE TV Sport 4): Ουκρανία-Δομινικανή Δημοκρατία
18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Πουέρτο Ρίκο-Αργεντινή
18.30 (ΑΝΤ1): Πουέρτο Ρίκο-Αργεντινή
19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Γαλλία-Βραζιλία
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Ελλάδα-Σενεγάλη
21.00 (ΑΝΤ1): Ελλάδα-Σενεγάλη
22.30 (OTE TV Sport 2 HD): ΗΠΑ-Φινλανδία
23.00 (OTE TV Sport 4): Ιράν-Ισπανία
14.30 (ΑΝΤ1): Αργεντινή-Κροατία
14.30 (ΟΤΕ TV Sport 4): Κορέα-Αυστραλία
16.30 (OTE TV Sport 4): Σερβία-Γαλλία
18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Σενεγάλη Πουέρτο Ρίκο
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Φιλιππίνες-Ελλάδα
21.00 (ΑΝΤ1): Φιλιππίνες-Ελλάδα
21.00 (OTE TV Sport 5): Λιθουανία-Αγκόλα
22.30 (OTE TV Sport 1 HD): Τουρκία-ΗΠΑ
23.00 (OTE TV Sport 5): Ισπανία-Αίγυπτος
16.30 (OTE TV Sport 2 HD): Ιράν-Σερβία
18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Αργεντινή-Φιλιππίνες
18.30 (ΑΝΤ1): Αργεντινή-Φιλιππίνες
19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Γαλλία-Αίγυπτος
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Πουέρτο Ρίκο-Ελλάδα
21.00 (ΑΝΤ1): Πουέρτο Ρίκο-Ελλάδα
23.00 (OTE TV Sport 2 HD): Βραζιλία-Ισπανία
16.00 (OTE TV Sport 2 HD): Ουκρανία-Τουρκία
16.00 (ΑΝΤ1): Ουκρανία-Τουρκία
18.30 (OTE TV Sport 2 HD): Αυστραλία-Λιθουανία
18.30 (OTE TV Sport 3 HD): ΗΠΑ-Ν. Ζηλανδία
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Κορέα-Σλοβενία
21.00 (ΑΝΤ1): Κορέα-Σλοβενία
22.30 (OTE TV Sport 2 HD): Φινλανδία-Δομινικανή Δημοκρατία
14.30 (OTE TV Sport 3 HD): Φιλιππίνες-Πουέρτο Ρίκο
18.30 (OTE TV Sport 2 HD): Σλοβενία-Αγκόλα
18.30 (OTE TV Sport 3 HD): Σενεγάλη-Αργεντινή
18.30 (OTE TV Sport 5): Τουρκία-Φινλανδία
19.00 (OTE TV Sport 1 HD): Σερβία-Βραζιλία
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Ελλάδα-Κροατία
21.00 (ANT1): Ελλάδα-Κροατία
21.00 (OTE TV Sport 5): Λιθουανία-Κορέα
22.30 (ΟΤΕ TV Sport 2 HD): Δομινικανή Δημοκρατία-ΗΠΑ
23.00 (OTE TV Sport 1 HD): Ισπανία-Γαλλία
23.00 (ΑΝΤ1): Ισπανία-Γαλλία
15.00 (OTE TV Sport 3 HD): Σενεγάλη-Φιλιππίνες
18.30 (OTE TV Sport 1 HD): Ουκρανία-ΗΠΑ
18.30 (OTE TV Sport 2 HD): Κορέα-Μεξικό
19.00 (OTE TV Sport 3 HD): Κροατία-Πουέρτο Ρίκο
19.00 (ΑΝΤ1): Κροατία-Πουέρτο Ρίκο
19.00 (OTE TV Sport 5): Ιράν-Γαλλία
22.30 (OTE TV Sport 2 HD): Λιθουανία-Σλοβενία
22.30 (OTE TV Sport 5): Τουρκία-Δομινικανή Δημοκρατία
23.00 (OTE TV Sport 1 HD): Σερβία-Ισπανία
23.00 (OTE TV Sport 3 HD): Αργεντινή-Ελλάδα
23.00 (ΑΝΤ1): Αργεντινή-Ελλάδα
19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των16
21.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16
23.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16
19.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16
23.00 (OTE TV Sport 2 HD): Mundobasket 2014, Φάση των 16
22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά
22.00 (OTE TV Sport 3 HD): Mundobasket 2014, Προημιτελικά
22.00 (ΑΝΤ1): Mundobasket 2014, ημιτελικά
22.00 (ΑΝΤ1): Mundobasket 2014, ημιτελικά
22.00 (ΑΝΤ1): Mundobasket 2014, Τελικός
Αίγυπτος
Ιράν
Σερβία
Βραζιλία
Γαλλία
Αργεντινή
Σενεγάλη
Φιλιππίνες
Κροατία
Πουέρτο Ρίκο
ΕΛΛΑΔΑ
ΗΠΑ
Φινλανδία
Νέα Ζηλανδία
Ουκρανία
Δομινικανή Δημοκρατία
Τουρκία
Λιθουανία
Αγκόλα
Κορέα
Σλοβενία
Μεξικό
Αυστραλία