ΛουτράκιΧωρίς κατηγορία Δείτε τον Γιώργο Μαζωνάκη live από την συναυλία που έδωσε στο club Fourteen 16 Ιουλίου 2010, 12:18 FacebookTwitterEmailCopy URLΤυπώνω - Advertisement - Ευχαριστούμε τον φίλο του loutrakiblog Mιχάλη Μιχαηλίδη για το βίντεο - Advertisement - 5 ΣΧΟΛΙΑ ''όπως χτυπάει η καρδιά μου'',απλά με μια λέξη θεός! Απάντηση πωπω τι εχασα,φανταστικος τραγουδιστης Απάντηση μπράβο μιχάλη,πολύ καλό βιντεάκι,ειδικά στο τέλος που είχες κεντράρει τον γιώργο,λίγο ο ήχος βέβαια αλλά δεν τα βρίσκεις και εύκολα τετοια ντοκουμέντα Απάντηση οποιος πήγε να δει το Μπαζό και πλήρωσε κιόλας να επισκεφτεί επειγόντως…ψυχίατρο!!! Απάντηση kakies leei o 6.37 Απάντηση ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης Σχόλιο: εισάγετε το σχόλιό σας! Όνομα: παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ Email: έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση Ιστοσελίδα: αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Δ Δείτε ακόμα Ελλάδα Επίδομα παιδιού: Πότε καταβάλλεται η γ’ δόση Διεθνή 26 Ιουλίου: Διεθνής Ημέρα για την προστασία των Μαγκρόβιων Οικοσυστημάτων ΤΟΠΙΚΑ Στα Δερβενάκια βρέθηκε ο Χρίστος Δήμας (ΦΩΤΟ) ΤΟΠΙΚΑ Υπογραφή Σύμβασης για τον Καθαρισμό Πρανών, Τάφρων και Νησίδων Οδικού Δικτύου Ανατολικής Κορινθίας Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνεδριάζει τη Δευτέρα, 29 Ιουλίου, το δημοτικό συμβούλιο Σχετικά άρθρα Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνεδριάζει τη Δευτέρα, 29 Ιουλίου, το δημοτικό συμβούλιο Λουτράκι Έκρηξη σε ΑΤΜ στον Ισθμό της Κορίνθου Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνεδριάζει εκτάκτως σήμερα το μεσημέρι το Δημοτικό Συμβούλιο Λουτράκι Πανελλαδική πρωτιά για τη δική μας Αγγελική Ευμορφιάδη στη Σχολή Αστυφυλάκων
μπράβο μιχάλη,πολύ καλό βιντεάκι,ειδικά στο τέλος που είχες κεντράρει τον γιώργο,λίγο ο ήχος βέβαια αλλά δεν τα βρίσκεις και εύκολα τετοια ντοκουμέντα Απάντηση
''όπως χτυπάει η καρδιά μου'',απλά με μια λέξη θεός!
πωπω τι εχασα,φανταστικος τραγουδιστης
μπράβο μιχάλη,πολύ καλό βιντεάκι,ειδικά στο τέλος που είχες κεντράρει τον γιώργο,λίγο ο ήχος βέβαια αλλά δεν τα βρίσκεις και εύκολα τετοια ντοκουμέντα
οποιος πήγε να δει το Μπαζό και πλήρωσε κιόλας να επισκεφτεί επειγόντως…ψυχίατρο!!!
kakies leei o 6.37