ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
1. ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 49
2. ΚΑΛΑΪΤΖΗ- ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 150
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ – ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΙΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 83
4. ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 145
5. ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44
6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 77
7. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22
8. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 187
9. ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 56
10. ΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 556
11. ΣΤΑΜΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 83
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 186
2. ΑΤΖΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 97
3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 117
4. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 168
5. ΒΕΚΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 56
6. ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗ – ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 95
7. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 300
8. ΖΕΡΒΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ 119
9. ΘΩΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΓΚΟΤΣΗ) 157
10. ΚΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 93
11. ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ 405
12. ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 295
13. ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 145
14. ΚΟΥΜΠΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 193
15. ΚΟΥΤΜΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΒΙΤΑ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 349
16. ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 406
17. ΛΕΚΚΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΜΑΡΚΟΥ 53
18. ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 94
19. ΜΑΡΓΕΛΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗ του ΗΛΙΑ 53
20. ΜΑΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 185
21. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ 187
22. ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 271
23. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 187
24. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ- ΖΕΡΒΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ(ΞΕΝΙΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ 26
25. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ(ΜΑΡΙΑΝΝΑ) συζ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ, το γένος Γ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ 253
26. ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 237
27. ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 233
28. ΣΤΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΜΠΕΜΠΕ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 166
29. ΣΥΓΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ 86
30. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ συζ.ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΑΤΣΙΜΑΝΗ 87
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ
1. ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 15
2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 128
3. ΒΕΡΒΙΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΑΥΛΟΥ 13
4. ΗΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 169
5. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ) 172
6. ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 130
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ
1. ΓΕΝΟΥΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 120
2. ΖΕΡΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΡΙΠΠΗΣ) 176
3. ΚΟΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΟΥ 144
4. ΜΕΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣτου 112
5. ΜΠΙΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 116
6. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 150
7. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 192
8. ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 121
9. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΟΛΥΒΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 80
10. ΣΙΤΕΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 341
11. ΤΣΑΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΠΥΡΟΥ 153
12. ΦΙΛΙΑΝΔΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ – ΌΛΓΑ του ΧΡΗΣτου 286
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΙΣΣΙΩΝ
1. ΓΚΙΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 35
2. ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 67
3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 22
4. ΣΠΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ συζ .ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24