Πέμπτη, 28 Μαρτίου, 2024

Θα πάμε Euro;

Αυτή τη στιγμή, η Εθνική μας ομάδα, βρίσκεται πίσω στο σκορ από την Γεωργία 1-0, έπειτα από γκολ του Ταργκαμάτζε στο 19’…

Ωστόσο, το παιχνίδι της Κροατίας με την Λεττονία, είναι στο 0-0, κάτι που σημαίνει ότι μέχρι και αυτή τη στιγμή και ενώ οι αγώνες βρίσκονται στο 54ο λεπτό, περνάμε στα γήπεδα της Πολωνίας και της Ουκρανίας. Για όσους δεν παρακολουθούν το παιχνίδι της Κροατίας, οι γηπεδούχοι, δεν παίζουν καλά και έχουν απειλήσει ελάχιστα την εστία του τερματοφύλακα της Λεττονίας… Για να δούμε… Έμειναν 40 περίπου λεπτά…

2 ΣΧΟΛΙΑ

1. Δυστυχώς, η Κροατία, άνοιξε το σκορ πριν από λίγο. Θέλουμε πλέον μόνο την ισοπαλία ή τη νίκη. Τα περιθώρια στενεύουν, καθώς αυτή τη στιγμή, ο αγώνας βρίσκεται στο 72.

2. Υπ' όψιν ότι αν χάσουμε σήμερα και νικήσει η Κροατία, μπαίνουμε στην διαδικασία των μπαράζ. Θα ήταν κρίμα όμως, μιας και (ακόμα) έχουμε την τύχη στα χέρια μας.