Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ε.Π.Σ. Κορινθίας η κλήρωση του Πρωταθλήματος της Α” Κατηγορίας…..
Αναλυτικά το πρόγραμμα του Α’ γύρου έχει ως εξής:
1η αγωνιστική
1η αγωνιστική
ΠΑΣ Κόρινθος – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Πανσολυγειακός – Ελλάς Βέλου
Θύελλα Πετρίου – Πέλοπας Κιάτου
Τενεάτης Αθικίων – Ολυμπιακός Λουτρακίου
Ισθμιακός – Ολυμπιακός Άσσου
Αστέρας Δερβενίου – Παννεμεατικός
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ηρακλής Λεχαίου
Πανκαμαριακός – Κόρινθος 06
Πανσολυγειακός – Ελλάς Βέλου
Θύελλα Πετρίου – Πέλοπας Κιάτου
Τενεάτης Αθικίων – Ολυμπιακός Λουτρακίου
Ισθμιακός – Ολυμπιακός Άσσου
Αστέρας Δερβενίου – Παννεμεατικός
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ηρακλής Λεχαίου
Πανκαμαριακός – Κόρινθος 06
2η αγωνιστική
Πανσολυγειακός – ΠΑΣ Κόρινθος
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Θύελλα Πετρίου
Ελλάς Βέλου – Τενεάτης Αθικίων
Πέλοπας Κιάτου – Ισθμιακός
Ολυμπιακός Λουτρακίου – Αστέρας Δερβενίου
Ολυμπιακός Άσσου – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Παννεμεατικός – Κόρινθος 06
Ηρακλής Λεχαίου – Πανκαμαριακός
3η αγωνιστική
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Θύελλα Πετρίου
Ελλάς Βέλου – Τενεάτης Αθικίων
Πέλοπας Κιάτου – Ισθμιακός
Ολυμπιακός Λουτρακίου – Αστέρας Δερβενίου
Ολυμπιακός Άσσου – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Παννεμεατικός – Κόρινθος 06
Ηρακλής Λεχαίου – Πανκαμαριακός
3η αγωνιστική
ΠΑΣ Κόρινθος – Θύελλα Πετρίου
Τενεάτης Αθικίων – Πανσολυγειακός
Ισθμιακός – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Αστέρας Δερβενίου – Ελλάς Βέλου
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Πέλοπας Κιάτου
Κόρινθος 06 – Ολυμπιακός Λουτρακίου
Πανκαμαριακός – Ολυμπιακός Άσσου
Παννεμεατικός – Ηρακλής Λεχαίου
Τενεάτης Αθικίων – Πανσολυγειακός
Ισθμιακός – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Αστέρας Δερβενίου – Ελλάς Βέλου
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Πέλοπας Κιάτου
Κόρινθος 06 – Ολυμπιακός Λουτρακίου
Πανκαμαριακός – Ολυμπιακός Άσσου
Παννεμεατικός – Ηρακλής Λεχαίου
4η αγωνιστική
Τενεάτης Αθικίων – ΠΑΣ Κόρινθος
Θύελλα Πετρίου – Ισθμιακός
Πανσολυγειακός – Αστέρας Δερβενίου
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ελλάς Βέλου – Κόρινθος 06
Πέλοπας Κιάτου – Πανκαμαριακός
Ολυμπιακός Λουτρακίου – Ηρακλής Λεχαίου
Ολυμπιακός Άσσου – Παννεμεατικός
5η αγωνιστική
Θύελλα Πετρίου – Ισθμιακός
Πανσολυγειακός – Αστέρας Δερβενίου
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ελλάς Βέλου – Κόρινθος 06
Πέλοπας Κιάτου – Πανκαμαριακός
Ολυμπιακός Λουτρακίου – Ηρακλής Λεχαίου
Ολυμπιακός Άσσου – Παννεμεατικός
5η αγωνιστική
ΠΑΣ Κόρινθος – Ισθμιακός
Αστέρας Δερβενίου – Τενεάτης Αθικίων
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Θύελλα Πετρίου
Κόρινθος 06 – Πανσολυγειακός
Πανκαμαριακός – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Ηρακλής Λεχαίου – Ελλάς Βέλου
Παννεμεατικός – Πέλοπας Κιάτου
Ολυμπιακός Λουτρακίου – Ολυμπιακός Άσσου
Αστέρας Δερβενίου – Τενεάτης Αθικίων
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Θύελλα Πετρίου
Κόρινθος 06 – Πανσολυγειακός
Πανκαμαριακός – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Ηρακλής Λεχαίου – Ελλάς Βέλου
Παννεμεατικός – Πέλοπας Κιάτου
Ολυμπιακός Λουτρακίου – Ολυμπιακός Άσσου
6η αγωνιστική
Αστέρας Δερβενίου – ΠΑΣ Κόρινθος
Ισθμιακός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ισθμιακός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Τενεάτης Αθικίων – Κόρινθος 06
Θύελλα Πετρίου – Πανκαμαριακός
Πανσολυγειακός – Ηρακλής Λεχαίου
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Παννεμεατικός
Ελλάς Βέλου – Ολυμπιακός Άσσου
Πέλοπας Κιάτου – Ολυμπιακός Λουτρακίου
Θύελλα Πετρίου – Πανκαμαριακός
Πανσολυγειακός – Ηρακλής Λεχαίου
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Παννεμεατικός
Ελλάς Βέλου – Ολυμπιακός Άσσου
Πέλοπας Κιάτου – Ολυμπιακός Λουτρακίου
7η αγωνιστική
ΠΑΣ Κόρινθος – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Κόρινθος 06 – Αστέρας Δερβενίου
Πανκαμαριακός – Ισθμιακός
Ηρακλής Λεχαίου – Τενεάτης Αθικίων
Παννεμεατικός – Θύελλα Πετρίου
Ολυμπιακός Άσσου – Πανσολυγειακός
Ολυμπιακός Λουτρακίου – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Ελλάς Βέλου – Πέλοπας Κιάτου
Κόρινθος 06 – Αστέρας Δερβενίου
Πανκαμαριακός – Ισθμιακός
Ηρακλής Λεχαίου – Τενεάτης Αθικίων
Παννεμεατικός – Θύελλα Πετρίου
Ολυμπιακός Άσσου – Πανσολυγειακός
Ολυμπιακός Λουτρακίου – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Ελλάς Βέλου – Πέλοπας Κιάτου
8η αγωνιστική
Κόρινθος 06 – ΠΑΣ Κόρινθος
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Πανκαμαριακός
Αστέρας Δερβενίου – Ηρακλής Λεχαίου
Ισθμιακός – Παννεμεατικός
Τενεάτης Αθικίων – Ολυμπιακός Άσσου
Θύελλα Πετρίου – Ολυμπιακός Λουτρακίου
Πανσολυγειακός – Πέλοπας Κιάτου
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Ελλάς Βέλου
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Πανκαμαριακός
Αστέρας Δερβενίου – Ηρακλής Λεχαίου
Ισθμιακός – Παννεμεατικός
Τενεάτης Αθικίων – Ολυμπιακός Άσσου
Θύελλα Πετρίου – Ολυμπιακός Λουτρακίου
Πανσολυγειακός – Πέλοπας Κιάτου
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Ελλάς Βέλου
9η αγωνιστική
ΠΑΣ Κόρινθος – Πανκαμαριακός
Ηρακλής Λεχαίου – Κόρινθος 06
Παννεμεατικός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ολυμπιακός Άσσου – Αστέρας Δερβενίου
Ολυμπιακός Λουτρακίου – Ισθμιακός
Πέλοπας Κιάτου – Τενεάτης Αθικίων
Ελλάς Βέλου – Θύελλα Πετρίου
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Πανσολυγειακός
Ηρακλής Λεχαίου – Κόρινθος 06
Παννεμεατικός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ολυμπιακός Άσσου – Αστέρας Δερβενίου
Ολυμπιακός Λουτρακίου – Ισθμιακός
Πέλοπας Κιάτου – Τενεάτης Αθικίων
Ελλάς Βέλου – Θύελλα Πετρίου
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Πανσολυγειακός
10η αγωνιστική
Ηρακλής Λεχαίου – ΠΑΣ Κόρινθος
Πανκαμαριακός – Παννεμεατικός
Κόρινθος 06 – Ολυμπιακός Άσσου
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ολυμπιακός Λουτρακίου
Αστέρας Δερβενίου – Πέλοπας Κιάτου
Ισθμιακός – Ελλάς Βέλου
Τενεάτης Αθικίων – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Θύελλα Πετρίου – Πανσολυγειακός
11η αγωνιστική
Πανκαμαριακός – Παννεμεατικός
Κόρινθος 06 – Ολυμπιακός Άσσου
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Ολυμπιακός Λουτρακίου
Αστέρας Δερβενίου – Πέλοπας Κιάτου
Ισθμιακός – Ελλάς Βέλου
Τενεάτης Αθικίων – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Θύελλα Πετρίου – Πανσολυγειακός
11η αγωνιστική
ΠΑΣ Κόρινθος – Παννεμεατικός
Ολυμπιακός Άσσου – Ηρακλής Λεχαίου
Ολυμπιακός Λουτρακίου – Πανκαμαριακός
Πέλοπας Κιάτου – Κόρινθος 06
Ελλάς Βέλου – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Αστέρας Δερβενίου
Πανσολυγειακός – Ισθμιακός
Θύελλα Πετρίου – Τενεάτης Αθικίων
Ολυμπιακός Άσσου – Ηρακλής Λεχαίου
Ολυμπιακός Λουτρακίου – Πανκαμαριακός
Πέλοπας Κιάτου – Κόρινθος 06
Ελλάς Βέλου – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Αστέρας Δερβενίου
Πανσολυγειακός – Ισθμιακός
Θύελλα Πετρίου – Τενεάτης Αθικίων
12η αγωνιστική
Ολυμπιακός Άσσου – ΠΑΣ Κόρινθος
Παννεμεατικός – Ολυμπιακός Λουτρακίου
Ηρακλής Λεχαίου – Πέλοπας Κιάτου
Πανκαμαριακός – Ελλάς Βέλου
Κόρινθος 06 – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Πανσολυγειακός
Αστέρας Δερβενίου – Θύελλα Πετρίου
Ισθμιακός – Τενεάτης Αθικίων
13η αγωνιστική
ΠΑΣ Κόρινθος – Ολυμπιακός Λουτρακίου
Πέλοπας Κιάτου – Ολυμπιακός Άσσου
Ελλάς Βέλου – Παννεμεατικός
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Ηρακλής Λεχαίου
Πανσολυγειακός – Πανκαμαριακός
Θύελλα Πετρίου – Κόρινθος 06
Τενεάτης Αθικίων – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ισθμιακός – Αστέρας Δερβενίου
Πέλοπας Κιάτου – Ολυμπιακός Άσσου
Ελλάς Βέλου – Παννεμεατικός
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Ηρακλής Λεχαίου
Πανσολυγειακός – Πανκαμαριακός
Θύελλα Πετρίου – Κόρινθος 06
Τενεάτης Αθικίων – Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ισθμιακός – Αστέρας Δερβενίου
14η αγωνιστική
Πέλοπας Κιάτου – ΠΑΣ Κόρινθος
Ολυμπιακός Λουτρακίου – Ελλάς Βέλου
Ολυμπιακός Άσσου – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Παννεμεατικός – Πανσολυγειακός
Ηρακλής Λεχαίου – Θύελλα Πετρίου
Πανκαμαριακός – Τενεάτης Αθικίων
Κόρινθος 06 – Ισθμιακός
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Αστέρας Δερβενίου
Ολυμπιακός Λουτρακίου – Ελλάς Βέλου
Ολυμπιακός Άσσου – Ηρακλής Ξυλοκάστρου
Παννεμεατικός – Πανσολυγειακός
Ηρακλής Λεχαίου – Θύελλα Πετρίου
Πανκαμαριακός – Τενεάτης Αθικίων
Κόρινθος 06 – Ισθμιακός
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Αστέρας Δερβενίου
15η αγωνιστική
ΠΑΣ Κόρινθος – Ελλάς Βέλου
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Πέλοπας Κιάτου
Πανσολυγειακός – Ολυμπιακός Λουτρακίου
Θύελλα Πετρίου – Ολυμπιακός Άσσου
Τενεάτης Αθικίων – Παννεμεατικός
Ισθμιακός – Ηρακλής Λεχαίου
Αστέρας Δερβενίου – Πανκαμαριακός
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Κόρινθος 06
Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Πέλοπας Κιάτου
Πανσολυγειακός – Ολυμπιακός Λουτρακίου
Θύελλα Πετρίου – Ολυμπιακός Άσσου
Τενεάτης Αθικίων – Παννεμεατικός
Ισθμιακός – Ηρακλής Λεχαίου
Αστέρας Δερβενίου – Πανκαμαριακός
Ατρόμητος Χιλιομοδίου – Κόρινθος 06