Χωρίς κατηγορία Με 50%+1 οι δημοτικές εκλογές του Νοεμβρίου!!! 5 Ιουλίου 2010, 15:11 FacebookTwitterEmailCopy URLΤυπώνω - Advertisement - Με το ποσοστό που προβλέπει ο νόμος για τον «Καλλικράτη», δηλαδή το 50%+1, θα πραγματοποιηθούν οι δημοτικές και περιφερειακές εκλογές του Νοεμβρίου, καθώς τα σενάρια για επιστροφή στο 42%, έστω, μόνο για την προσεχή αναμέτρηση δεν προχωρούν. - Advertisement - ΕΤΙΚΕΤΕΣnotag 1 ΣΧΟΛΙΟ κακώς!!!! καλό θα ήταν να ξεμπέρδευαν σε μερικούς δήμους..άλλοι θα πάνε έτσι και αλλιώς σε δεύτερη Κυριακή. Απάντηση ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης Σχόλιο: εισάγετε το σχόλιό σας! Όνομα: παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ Email: έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση Ιστοσελίδα: αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Δ Δείτε ακόμα Ελλάδα Επίδομα παιδιού: Πότε καταβάλλεται η γ’ δόση Διεθνή 26 Ιουλίου: Διεθνής Ημέρα για την προστασία των Μαγκρόβιων Οικοσυστημάτων ΤΟΠΙΚΑ Στα Δερβενάκια βρέθηκε ο Χρίστος Δήμας (ΦΩΤΟ) ΤΟΠΙΚΑ Υπογραφή Σύμβασης για τον Καθαρισμό Πρανών, Τάφρων και Νησίδων Οδικού Δικτύου Ανατολικής Κορινθίας Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνεδριάζει τη Δευτέρα, 29 Ιουλίου, το δημοτικό συμβούλιο Σχετικά άρθρα Χωρίς κατηγορία ΔΗΜΟΣ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ: Πρόγραμμα Θρησκευτικής Εορτής “Η Μεταμόρφωση Του Σωτήρος” Χωρίς κατηγορία Τελεσίγραφο της ΠΟΕ – ΟΤΑ με «βαρύτατη ατζέντα» αιτημάτων προς τον Υπουργό Εσωτερικών Χωρίς κατηγορία Έξι χρόνια από την τραγωδία στο Μάτι Χωρίς κατηγορία Θλίψη στον Ιατρικό Σύλλογο Κορινθίας – «Έφυγε» ο Θεόδωρος Παπαδημητρίου
κακώς!!!! καλό θα ήταν να ξεμπέρδευαν σε μερικούς δήμους..άλλοι θα πάνε έτσι και αλλιώς σε δεύτερη Κυριακή. Απάντηση
κακώς!!!! καλό θα ήταν να ξεμπέρδευαν σε μερικούς δήμους..άλλοι θα πάνε έτσι και αλλιώς σε δεύτερη Κυριακή.