Χωρίς κατηγορία Πές τα χρυσόστομη… 24 Αυγούστου 2010, 16:40 FacebookTwitterEmailCopy URLΤυπώνω - Advertisement - Πολλά μπράβο στην δημοσιογράφο του ΣΚΑΪ που λέει τα πράγματα όπως έχουν… - Advertisement - ΕΤΙΚΕΤΕΣnotag 3 ΣΧΟΛΙΑ Ο ΓΑΠ και η συμμορία του εκτελούν διατεταγμένη υπηρεσία,λίγη υπομονή ακόμα γιατί έρχονται και τα χειρότερα. Απάντηση ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ…. Απάντηση ναι χεστηκε ο γιωργακης σας, η Τζεφρυ η οπως αλλος τον λενε… εντεταλμενη υπηρεσια εκτελει μωρε ο υππλαηλακος.. ψηφιστε ζωααααααααα… ουφ με σκασατε παλι, ας παω διακοπες…. Απάντηση ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης Σχόλιο: εισάγετε το σχόλιό σας! Όνομα: παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ Email: έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση Ιστοσελίδα: αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Δ Δείτε ακόμα Ελλάδα Επίδομα παιδιού: Πότε καταβάλλεται η γ’ δόση Διεθνή 26 Ιουλίου: Διεθνής Ημέρα για την προστασία των Μαγκρόβιων Οικοσυστημάτων ΤΟΠΙΚΑ Στα Δερβενάκια βρέθηκε ο Χρίστος Δήμας (ΦΩΤΟ) ΤΟΠΙΚΑ Υπογραφή Σύμβασης για τον Καθαρισμό Πρανών, Τάφρων και Νησίδων Οδικού Δικτύου Ανατολικής Κορινθίας Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνεδριάζει τη Δευτέρα, 29 Ιουλίου, το δημοτικό συμβούλιο Σχετικά άρθρα Χωρίς κατηγορία ΔΗΜΟΣ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ: Πρόγραμμα Θρησκευτικής Εορτής “Η Μεταμόρφωση Του Σωτήρος” Χωρίς κατηγορία Τελεσίγραφο της ΠΟΕ – ΟΤΑ με «βαρύτατη ατζέντα» αιτημάτων προς τον Υπουργό Εσωτερικών Χωρίς κατηγορία Έξι χρόνια από την τραγωδία στο Μάτι Χωρίς κατηγορία Θλίψη στον Ιατρικό Σύλλογο Κορινθίας – «Έφυγε» ο Θεόδωρος Παπαδημητρίου
Ο ΓΑΠ και η συμμορία του εκτελούν διατεταγμένη υπηρεσία,λίγη υπομονή ακόμα γιατί έρχονται και τα χειρότερα. Απάντηση
ναι χεστηκε ο γιωργακης σας, η Τζεφρυ η οπως αλλος τον λενε… εντεταλμενη υπηρεσια εκτελει μωρε ο υππλαηλακος.. ψηφιστε ζωααααααααα… ουφ με σκασατε παλι, ας παω διακοπες…. Απάντηση
Ο ΓΑΠ και η συμμορία του εκτελούν διατεταγμένη υπηρεσία,λίγη υπομονή ακόμα γιατί έρχονται και τα χειρότερα.
ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ….
ναι χεστηκε ο γιωργακης σας, η Τζεφρυ η οπως αλλος τον λενε… εντεταλμενη υπηρεσια εκτελει μωρε ο υππλαηλακος.. ψηφιστε ζωααααααααα…
ουφ με σκασατε παλι, ας παω διακοπες….