Πέμπτη, 25 Απριλίου, 2024

Εξαιρετικός ο ΠΑΟΛ, 1-1 με τους νέους του Αστέρα Τρίπολης

Ισόπαλο 1-1 έληξε το φιλικό ματς του ΠΑΟ Λουτρακίου με τον Αστέρα Τρίπολης, με τους νεοφώτιστους στη Δ’ Εθνική να πραγματοποιούν εξαιρετική εμφάνιση.

Το σκορ άνοιξε στο 40΄ ο Χρυσαφίδης και ισοφάρισε με πέναλτι στο δεύτερο ημίχρονο ο Γιώτσας για τον Αστέρα.
Επόμενο φιλικό ματς, αυτό της Τετάρτης για τον ΠΑΟ Λουτρακίου, με αντίπαλο τον Αγιο Ιερόθεο στο γήπεδο του Περιστερίου.
ΝΕΟΙ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ: Κυριακόπουλος, Φιλάι, Πετρούτσης, Ποτήρης, Χαρμπαλής, Σκόνδρας, Διαμαντόπουλος, Κουρμπάλης, Γιώτσας, Αποστολίδης και Καράμπελλας.

ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ: Παναγιωτόπουλος, Σακελλαρίου, Δημαράκης, Νούλας, Τσάτσος, Τσούμπας, Μαυρέλης, Αντωνίου, Χρυσαφίδης, Νάστος και Κολλιάκος.
Έπαιξαν στο 2ο ημίχρονο για τον ΠΑΟΛ οι Αποστολάκης, Γκαρμίρης, Τσουμάνης, Σιτές, Μπλούμπης, Πενέσης, Μέγας, Παπαμετζελόπουλος και Βουτσινάς.