ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ
1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΕΔΕ 78
2. ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 225
3. ΛΕΖΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 145
4. ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 77
5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 203
6. ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 277
7. ΣΩΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 24
8. ΤΑΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 77
9. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 32
10. ΦΩΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 24
11. ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 142
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ
1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ 96
2. ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 261
3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ 98
4. ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 285
5. ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 214
6. ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 356
7. ΔΕΛΓΑ – ΘΩΜΑΪΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 120
8. ΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΝΘΟΥ 192
9. ΔΟΣΣΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 316
10. ΔΟΣΧΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΤΣΑΝΑΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 439
11. ΘΩΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΠΑΒΛΑΡΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 156
12. ΚΑΚΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 305
13. ΚΑΚΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 224
14. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 180
15. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 163
16. ΛΟΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 292
17. ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 471
18. ΛΥΧΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 153
19. ΜΙΧΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 91
20. ΜΙΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 107
21. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΓΚΕΛΝΤΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 261
22. ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 152
23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 47
24. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 33
25. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 101
26. ΠΑΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 189
27. ΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΡΑΚΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 251
28. ΣΚΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 146
29. ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 183
30. ΤΣΟΥΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 120
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ
1. ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ. 108
2. ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΛΑΣΣΙΟΥ. 76
3. ΜΑΘΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΠΛΑΤΩΝΟΣ. 36
4. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ. 113
5. ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ. 118
6. ΧΑΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ. 23
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ
1. ΘΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΡΙΝΑΣ)του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 228
2. ΚΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 168
3. ΚΑΧΡΟΥ – ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 260
4. ΜΑΡΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΆΡΗΣ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 218
5. ΜΕΛΕΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 148
6. ΜΙΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 124
7. ΜΠΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 313
8. ΝΟΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 128
9. ΠΕΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 155
10. ΣΠΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 126
11. ΦΟΡΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 280
12. ΧΑΒΔΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 259
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΙΣΙΩΝ
1. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 0
2. ΓΕΩΡΓΟΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 0
3. ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 25
4. ΣΤΕΦΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 17