ΣΥΝΟΛΑ

ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ ΔΗΜΟΣ Λ.-Π. ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ ΙΣΘΜΙΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΠΕΡΑΧΩΡΑ ΛΟΥΤΡΑΚΙ – ΠΕΡΑΧΩΡΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ






1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 209 86 123 11 72 3 75
2. ΔΡΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 272 168 104 26 122 19 141
3. ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 274 140 134 5 116 14 130
4. ΚΟΡΔΑΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 284 174 110 57 105 10 115
5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 614 188 426 35 142 2 144
6. ΝΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 294 148 146 74 64 8 72
7. ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 446 227 219 46 138 24 162
8. ΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 785 368 417 74 137 62 199
9. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 481 306 175 7 259 28 287
10. ΣΧΙΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 99 76 23 10 59 6 65
11. ΧΑΤΖΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 392 242 150 116 96 18 114








ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ






1. ΒΛΑΣΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 222 217 5 6 208 1 209
2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 613 548 65 48 302 149 451
3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ 539 504 35 48 385 37 422
4. ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 72 67 5 5 57 3 60
5. ΔΑΛΛΑ-ΡΗΓΑ ΕΛΕΝΗ τουΤΡΥΦΩΝΟΣ 160 156 4 29 111 2 113
6. ΔΟΣΧΟΡΗ-ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 260 256 4 9 225 16 241
7. ΔΟΣΧΟΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 76 75 1 2 56 7 63
8. ΔΡΙΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 523 492 31 19 410 29 439
9. ΖΕΡΒΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 139 133 6 10 116 5 121
10. ΘΥΜΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΑΙΚ ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 399 393 6 19 301 30 331
11. ΘΥΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 295 288 7 1 137 142 279
12. ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 130 124 6 11 112 1 113
13. ΚΟΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 50 44 6 2 40 1 41
14. ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 227 190 37 20 162 8 170
15. ΚΟΦΙΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 458 430 28 32 357 19 376
16. ΚΡΑΤΗΜΕΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 119 112 7 18 87 1 88
17. ΛΟΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 101 99 2 5 92 0 92
18. ΜΗΧΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 104 100 4 17 78 5 83
19. ΠΑΠΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ 263 225 38 19 120 81 201
20. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΑΓΓΕΛΗ 302 287 15 19 248 13 261
21. ΠΕΡΙΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΟΣΜΑ 94 92 2 80 11 1 12
22. ΠΕΡΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 848 787 61 391 302 42 344
23. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΠΕ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 93 92 1 38 51 2 53
24. ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 712 680 32 312 297 29 326
25.ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 762 634 128 76 491 52 543
26. ΡΕΚΟΥΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 170 115 55 8 97 5 102
27. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 472 429 43 20 349 22 371
28. ΣΤΕΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 574 532 42 416 99 14 113
29. ΦΟΥΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 54 54 0 4 16 0 16
30. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 310 297 13 30 112 103 215








ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΘΜΙΑΣ






1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 90 90 90
2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 104 104 104
3. ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 306 306 306
4. ΓΚΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 145 145 145
5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 305 305 305
6. ΣΠΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 171 171 171








ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ






1. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 284 284 265 19 284
2. ΚΟΥΡΟΥΚΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 447 447 390 57 447
3. ΜΑΛΑΧΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 145 145 135 10 145
4. ΜΑΡΡΑ ΕΛΕΝΗ-ΝΕΦΕΛΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 117 117 112 5 117
5. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 160 160 139 21 160
6. ΜΕΛΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 254 254 231 23 254
7. ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 406 406 260 146 406
8. ΡΕΒΕΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 73 73 71 2 73
9. ΣΙΩΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 288 288 282 6 288
10. ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 196 196 186 10 196
11. ΤΣΙΚΙΖΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 201 201 193 8 201
12. ΧΟΡΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ 163 163 142 21 163








ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΙΣΙΩΝ






1. ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 44 44
2. ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΗΝΑ 139 139
3. ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0 0
4. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ- ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΥ ΗΛΙΤΣΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 5 5