Πέμπτη, 2 Μαΐου, 2024

ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ!Επική ανατροπή για Ολυμπιακό Λουτρακίου με 4-3!

Ποιός θα πίστευε σήμερα στο Θώδειο Στάδιο Λουτρακίου όταν ο διαιτητής της αναμέτρησης σφύριζε την λήξη του 1ου ημιχρόνου με το σκορ στο 0-3 για τον Ατρόμητο Χιλιομοδίου ότι θα γύριζε ένα τέτοιο παιχνίδι;;;…

Από τους φιλάθλους πάντως στις κερκίδες κανείς.Αυτό είναι σίγουρο καθώς δεν έλειψε η γκρίνια και οι φωνές για το άσχημο πρώτο 45λεπτο της ομάδας του Λουτρακίου ενώ δεν ήταν και λίγοι αυτοί που ήθελαν να αποχωρήσουν βλέποντας έναν Ολυμπιακό να παραπαίει και το Χιλομόδι να κάνει ότι θέλει στο ματς.
Οι μόνοι που το πίστευαν τελικά όπως αποδείχτηκε, ήταν οι ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού Λουτρακίου οι οποίοι μπήκαν αφηνιασμένοι στο 2ο ημίχρονο και έβαλαν 4 γκολ απέναντι σε ένα Χιλιομόδι που είχε θεωρήσει λανθασμένα ότι το παιχνίδι είχε λήξει όταν το κοντέρ έδειξε 3-0.
Πρωταγωνιστές της νίκης από το Λουτράκι,Νίκος Παπαδημητρίου και Λάκης Κολλιάκος οι οποίοι πέτυχαν από 2 γκολ χωρίς να υστερήσει κανείς από τους υπόλοιπους που αγωνίστηκαν.Από το Χιλιομόδι πολύ καλά έπαιξαν ο Γιάννης Μίχας και ο Κωστής Αμπαδιωτάκης.Δεν έλειψαν τα μικροεπεισόδια στο τέλος αλλά τέλος καλό όλα καλά όταν και αποχώρησαν αγκαλιασμένοι οι παίκτες και των δύο ομάδων
.Πολύ καλή διατησία από Κακριδή και τους βοηθούς του που πέρασαν απαρατήρητοι από το ματς.