Δείτε τα ονόματα των υποψηφίων συμβούλων του συνδυασμού της Μαρίας Πρωτοπαππά

ΕΚΛΟΓΙΚΗ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ  ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ-ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

1.-  ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΥ
2.-  ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3.-  ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ
4.-  ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ)
5.-  ΓΙΑΛΟΨΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6.-  ΔΕΔΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7.-  ΔΡΑΚΟΥ – ΣΤΑΜΟΥΛΗ  ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
8.-  ΖΕΡΒΑΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
9.-  ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
10.-  ΚΑΛΑΧΑΝΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΘΑΝΟΥ
11.- ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
12.- ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
13.- ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ
14.- ΚΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ)
15.- ΚΑΧΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16.- ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
17.- ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
18.- ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19.- ΛΕΚΚΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
20.- ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
21.- ΜΑΡΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (ΑΡΗΣ)
22.- ΜΗΤΡΑΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΦΥΛΛΙΑ)
23.- ΜΠΟΥΛΙΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24.- ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
25.- ΠΑΝΤΕΛΕΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΟΥ
26.- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
27.- ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
28.- ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
29.- ΣΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ
30.- ΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
31.- ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ
32.- ΤΣΟΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

1.- ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΗΛΙΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2.- ΚΑΜΠΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3.- ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4.- ΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5.- ΠΑΤΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
6.- ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7.- ΡΟΥΣΣΗ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  (ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΥ)
8.- ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
9.- ΣΦΕΤΣΑ ΦΙΛΙΤΣΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ – ΠΕΡΑΧΩΡΑΣ

1.-  ΒΕΚΟΥΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.-  ΒΛΑΣΣΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΝΙΚΟΛ)
3.-  ΖΕΪΝΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
4.-   ΘΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5.-  ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6.-  ΚΟΥΜΠΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7-   ΛΕΚΚΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΜΑΡΚΟΥ (ΓΙΟΥΛΑ)
8.-  ΛΟΥΜΑΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΛΑΣΣΗ)
9.-  ΜΕΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
10.- ΜΕΞΙΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
11.- ΜΟΥΤΑΦΗ ΦΑΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΘΩΔΗ)
12.- ΜΠΕΡΜΠΑΤΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ
13.- ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14.- ΠΛΙΑΤΣΙΚΙΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
15.- ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
16.- ΦΟΥΦΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ – ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17.- ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΑΡΙΟΥ

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

1.-  ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2.-  ΓΟΓΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3.-  ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4.-  ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
5.-  ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
6.-  ΜΟΥΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΟΥ
7.-  ΜΠΟΥΝΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΕΡΧΙΝΟΓΛΟΥ)
8.-  ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9.-  ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10.-ΠΑΤΡΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
11.-ΣΑΧΙΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ   ΙΣΘΜΙΑΣ

1.- ΑΝΤΩΝΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.-  ΑΣΠΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΤΗΝΙΑΚΟΥ)
3.-  ΖΑΓΟΡΙΤΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4.-  ΚΙΛΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ (ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ)
5.-  ΛΥΧΝΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ
6.-  ΜΙΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7.-  ΜΠΙΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
8.-  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9.-  ΠΑΥΛΑΤΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
10.- ΣΤΑΤΗΡΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
11.- ΦΟΥΦΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΡΑΣΙΔΑ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΣΙΩΝ

1.- ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2.- ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3.- ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4.- ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
5.- ΣΤΕΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ