- Σήμερα τα ξημερώματα περίπου στις 2.00, ένας εργάτης περίπου 40 ετών, έπεσε από τη σκάλα που εργαζόταν, σε γνωστή μεγάλο εργοστάσιο της Κορίνθου.
Σύμφωνα με πληροφορίες του loutrakiblog μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο Κορίνθου με ιδιωτικό όχημα. Οι γιατροί διαπίστωσαν βαριές κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις. Ο άνδρας διακομίσθηκε με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ εσπευσμένα, σε νοσοκομείο των ΑΘηνών σε βαριά κατάσταση για περαιτέρω αντιμετώπιση.
Χ@ρα
Αυτό το να μην γράφετε ούτε εργοστάσιο ούτε όνομα μόνο στην κορινθια γίνεται. Όλα στα κρυφά.
Μητσοπουλος
Αν μη τι άλλο, όλες και όλοι μας, είμαστε στο πλευρό αυτού του άτυχου ανθρώπου και συμπολίτη μας, και δεδομένα προσευχόμαστε στον Θεό και στην Παναγιά, να βγει απ’ αυτήν του, την δύσκολη μάχη ζωής, νικητής, ούτως ώστε και να γίνει το γρηγορότερο δυνατό καλά ο άνθρωπος αυτός, επιστρέφοντας έτσι σύντομα, στο σπίτι του και στην οικογένειά του.. ΥΓ: Χαρούλα, εαν και εφόσον, σου είναι κάτι τέτοιο, εύκολο, εφικτό και δυνατό, θα σε παρακαλούσα πολύ, όπως και να μας ενημερώνεις συνεχώς, για την έκβαση & πορεία, της υγείας του… Ευχαριστώ
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Αλλά καλό θα είναι να αναφέρονται ονόματα στο μέλλον.