Το Βιβλιοπωλείο ΚΙΒΩΤΟΣ (Κολιάτσου 48, Κόρινθος, τηλ.: 27410 29776) και οι Εκδόσεις ΨΥΧΟΓΙΟΣ σας προσκαλούν σε µία διάλεξη του π. Χαράλαμπου Λίβυου Παπαδόπουλου, µε αφορµή το νέο του βιβλίο, στο Αλεξάνδρειο Συνεδριακό Κέντρο (Λουτράκι Κορινθίας) µε θέµα:
«Γίνε αυτό που είσαι, μπορείς και αντέχεις».
Ο π. Λίβυος θα συνομιλήσει με το κοινό και θα υπογράψει αντίτυπα των βιβλίων του.
Περισσότερες πληροφορίες: https://loutraki.gov.gr/…/gine-ayto-poy-eisai-mporeis…/
![](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2024/02/417562263_794926516002203_2357110980338234525_n.jpg)