ΤΟΠΙΚΑΚορινθία «Mε Σοφία και Χαρά» ο Αντιδήμαρχος Πολιτισμού του Δήμου Κορινθίων κ. Παναγιώτης Λαμπρινός (ΒΙΝΤΕΟ) 22 Φεβρουαρίου 2024, 14:33 FacebookTwitterEmailCopy URLΤυπώνω - Advertisement - Στη ραδιοφωνική εκπομπή του Super Fm «Με Σοφία και Χαρά» μίλησε ο αντιδήμαρχος Πολιτισμού του Δήμου Κορινθίων κ. Παναγιώτης Λαμπρινός για το καρναβάλι της Κορίνθου. - Advertisement - ΕΤΙΚΕΤΕΣΔΗΜΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης Σχόλιο: εισάγετε το σχόλιό σας! Όνομα: παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ Email: έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση Ιστοσελίδα: αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Δ Δείτε ακόμα Ελλάδα Επίδομα παιδιού: Πότε καταβάλλεται η γ’ δόση Διεθνή 26 Ιουλίου: Διεθνής Ημέρα για την προστασία των Μαγκρόβιων Οικοσυστημάτων ΤΟΠΙΚΑ Στα Δερβενάκια βρέθηκε ο Χρίστος Δήμας (ΦΩΤΟ) ΤΟΠΙΚΑ Υπογραφή Σύμβασης για τον Καθαρισμό Πρανών, Τάφρων και Νησίδων Οδικού Δικτύου Ανατολικής Κορινθίας Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνεδριάζει τη Δευτέρα, 29 Ιουλίου, το δημοτικό συμβούλιο Σχετικά άρθρα ΤΟΠΙΚΑ Στα Δερβενάκια βρέθηκε ο Χρίστος Δήμας (ΦΩΤΟ) ΤΟΠΙΚΑ Υπογραφή Σύμβασης για τον Καθαρισμό Πρανών, Τάφρων και Νησίδων Οδικού Δικτύου Ανατολικής Κορινθίας Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνεδριάζει τη Δευτέρα, 29 Ιουλίου, το δημοτικό συμβούλιο Λουτράκι Έκρηξη σε ΑΤΜ στον Ισθμό της Κορίνθου