ΤΟΠΙΚΑΚορινθίαΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ 4ος Διαγωνισμός Ορθογραφίας & Γλώσσας μαθητών/τριών Γυμνασίου Περιφέρειας Πελοποννήσου 23 Φεβρουαρίου 2024, 10:20 FacebookTwitterEmailCopy URLΤυπώνω - Advertisement - 4ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΓΛΩΣΣΑΣ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ATT00007 - Advertisement - 1 ΣΧΟΛΙΟ Μακάρι να έπαιρναν μέρος και τα δύο “φιντάνια” μας εδώ μέσα, θα ήταν όλα τα λεφτά μιλάμε, αλλά οδεύουν προς σύνταξη!!!!!!! Απάντηση ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης Σχόλιο: εισάγετε το σχόλιό σας! Όνομα: παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ Email: έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου! παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνση Ιστοσελίδα: αποθηκεύστε το όνομα, το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο και τον ιστότοπό μου σε αυτό το πρόγραμμα περιήγησης για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω. Δ Δείτε ακόμα Ελλάδα Επίδομα παιδιού: Πότε καταβάλλεται η γ’ δόση Διεθνή 26 Ιουλίου: Διεθνής Ημέρα για την προστασία των Μαγκρόβιων Οικοσυστημάτων ΤΟΠΙΚΑ Στα Δερβενάκια βρέθηκε ο Χρίστος Δήμας (ΦΩΤΟ) ΤΟΠΙΚΑ Υπογραφή Σύμβασης για τον Καθαρισμό Πρανών, Τάφρων και Νησίδων Οδικού Δικτύου Ανατολικής Κορινθίας Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνεδριάζει τη Δευτέρα, 29 Ιουλίου, το δημοτικό συμβούλιο Σχετικά άρθρα ΤΟΠΙΚΑ Στα Δερβενάκια βρέθηκε ο Χρίστος Δήμας (ΦΩΤΟ) ΤΟΠΙΚΑ Υπογραφή Σύμβασης για τον Καθαρισμό Πρανών, Τάφρων και Νησίδων Οδικού Δικτύου Ανατολικής Κορινθίας Λουτράκι ΛΟΥΤΡΑΚΙ: Συνεδριάζει τη Δευτέρα, 29 Ιουλίου, το δημοτικό συμβούλιο Λουτράκι Έκρηξη σε ΑΤΜ στον Ισθμό της Κορίνθου
Μακάρι να έπαιρναν μέρος και τα δύο “φιντάνια” μας εδώ μέσα, θα ήταν όλα τα λεφτά μιλάμε, αλλά οδεύουν προς σύνταξη!!!!!!! Απάντηση
Μακάρι να έπαιρναν μέρος και τα δύο “φιντάνια” μας εδώ μέσα, θα ήταν όλα τα λεφτά μιλάμε, αλλά οδεύουν προς σύνταξη!!!!!!!