Τετάρτη, 24 Απριλίου, 2024

Ολυμπιακός Λουτρακίου: Μπόχα και δυσωδία από τη διαιτησία Φρατζή

Ισόπαλο ήταν το αποτέλεσμα μεταξύ του Α.Ο. Σπαθοβουνίου και του Ολυμπιακού Λουτρακίου με σκορ 1-1.

Ωστόσο, οι φιλοξενούμενοι έχουν αρκετά παράπονα από τη διαιτησια του κου Φρατζή, καθώς τους αρνήθηκε δύο κανονικότατα γκολ του Μπασιώτη, ενώ κράτησε στο πρώτο ημίχρονο 4(!) λεπτα καθυστέρηση και στο δεύτερο 9!!! Όσον αφορά το αγωνιστικό κομμάτι, ο Ολυμπιακός Λουτρακίου ήταν καταιγιστικός χάνοντας πάρα πολλές ευκαιρίες και το σκορ είναι πλασματικό. Ακόμα και το γκολ της ισοφάρισης του Σπαθοβουνίου ήταν επιθετικό φάουλ. Αξίζει να σημειωθεί ότι η “παράσταση” του κυρίου Φρατζή, έγινε υπό το βλέμμα του κυρίου Γκρούτση, ενός εκ των κεφαλών της διαιτησίας της ΕΠΣ. Το γκολ για την ομάδα μας, πέτυχε ο Στεφάνοφ στο 35ο λεπτό.