ΠΡΟΣΟΧΗ!! Σε περίπτωση που δεχτείτε κλήση από τις υπηρεσίες του Δήμου Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης όπου σας ζητούν να μεταβείτε σε εφαρμογές τραπεζών, ώστε να πιστωθούν χρήματα στο λογαριασμό σας, ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΗ. Την υπόθεση έχει αναλάβει ήδη η Αστυνομία.
ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΗ!!! Αν δεχτείτε κλήση από τις υπηρεσίες του Δήμου Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης όπου σας ζητούν να μεταβείτε σε εφαρμογές τραπεζών
![anakoinoseis](https://www.loutrakiblog.gr/wp-content/uploads/2023/03/anakoinoseis.jpg)
- Advertisement -
- Advertisement -
Δείτε ακόμα